Чернігівський професійний будівельний ліцей
Педагогічний колектив Чернігівського професійного будівельного ліцею надав допомогу випускникам ліцею - воякам АТО

26 грудня 2014 року адміністрація ліцею надала допомогу бійцям у зону АТО.

Напередодні до майстра виробничого навчання Романа Гергеля звернулись випускники ліцею-бійці 41-го батальйону територіальної оборони Чернігівщини Валентин Наточій, Євгеній Кліменчук та Юрій Мажура, які перебувають у м. Димитров Донецької області, з проханням придбати маскувальні халати.

За безпосередньої участі директора ліцею Михайла Гавриленка та всього педагогічного колективу, бійцям східного фронту було передано 5 маскувальних халатів, термобілизна, інші теплі речі та продукти харчування.

Адміністрація будівельного ліцею висловлює подяку учням та керівництву Чернігівського професійного ліцею побуту, які долучились до даної акції, взявши участь у пошитті маскувальних халатів.

«Учні та педагогічний колектив нашого ліцею завжди намагаються надавати допомогу українським військовим, що беруть участь у визволенні наших міст від терористів та російських загарбників. Це не перша подібна акція. Зокрема, ми надавали допомогу і бійцям 1-ї танкової бригади. Наші учні, що навчаються за спеціальністю різальник по дереву, брали участь у благодійному ярмарку «Спальник – кожному бійцю АТО». Я вважаю, що кожен громадянин має робити все належне для поліпшення побутових умов наших бійців. Ми і надалі будемо продовжувати допомагати українським військовим - героям, що боронять нашу землю від чобота окупанта»,- зазначив директор будівельного ліцею Михайло Гавриленко.