Чернігівський професійний будівельний ліцей
«Декоративне опорядження поверхонь стін матеріалами Ceresit»

З 20 травня по 03 червня 2015 року у регіональному навчально–практичному будівельному центрі (РНПБЦ) на базі матеріалів Ceresit при ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей» проводились курси-тренінги за професією «Штукатур»; «Маляр» по темі «Декоративне опорядження поверхонь стін матеріалами Ceresit».

А також з 11 червня по 23 червня 2015 року проводились курси-тренінги за професією «Лицювальник-плиточник» по темі «Плиткове облицювання матеріалами Ceresit» та за професією «Муляр; штукатур; маляр» по темі «Системи утеплення будівель матеріалами Ceresit».

Під час курсів методист РНПБЦ Варава Валентин Васильович ознайомив присутніх з видами та особливостями матеріалів ™ Ceresit і технологією декоративного опорядження поверхонь стін.

Майстер в/н Борзило Олена Іванівна провела майстер–клас по влаштуванню декоративних покриттів штукатурками ™ Ceresit.

Курси відвідали учні, викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання Чернігівського професійного будівельного ліцею, а також майстри виробничого навчання Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

По закінченню курсів присутні отримали сертифікати від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» та свідоцтва про закінчення курсу-тренінгу з робітничої професії.