Чернігівський професійний будівельний ліцей
Бійці «Азову» провели урок мужності для учнів ліцею

19 травня 2015 року у Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулась зустріч із активістами Цивільного корпусу полку «Азов» та учасниками бойових дій на Донбасі. Урок мужності провели бійці – учасники російсько-української війни Володимир Мирошниченко, Владислав Говорушенко, Євгеній Руденок, Володимир Мироненко та Павло Муравейко.

«Ця доросла, розумна молодь, якій, у прямому і переносному сенсі, будувати нашу країну, залишила після себе надію та віру у те, що ми дійсно рухаємося правильним шляхом. Вони вірять нашим словам, розповідям, думкам, а ми просто віримо в них! Окремо хочеться подякувати заступнику директора Володимиру Каравайку за ваше натхнення, за вашу віру та молодь, яку ви гідно вивчаєте в найкращих традиціях любові до своєї країни у всіх її проявах!»,- поділився враженнями після зустрічі один із бійців «Азову».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Каравайко зауважив: «Такі заходи надзвичайно корисні для нашої молоді. Переконаний, що такі зустрічі сприяють підвищенню рівня патріотизму та громадянської свідомості. Крім того, наші учні з великою цікавістю слухають розповіді бійців. Дуже приємно, що учасники АТО Володимир Мирошниченко та Владислав Говорушенко, у минулому закінчили наш навчальний заклад»