Чернігівський професійний будівельний ліцей
Відбулась секція заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів

5 листопада 2015 року в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулась обласна методична секція заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів. Секцію відкрив директор НМЦ ПТО в Чернігівській області Віктор Гріненко, який ознайомив присутніх з сучасними підходами до організації робітничих кадрів, а також проінформував учасників секції щодо положень Проекту Закону «Про професійно-технічну освіту».

Директор Чернігівського професійного будівельного ліцею Михайло Гавриленко ознайомив присутніх з історією навчального закладу та перспективи розвитку. «Позаяк, робітничі професії користуються значним попитом на ринку праці. Переважна більшість наших учнів працевлаштовані після випуску»,- наголосив Михайло Гавриленко.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Євгеній Шевченко доповів про впровадження інноваційних технологій на уроках теоретичного та виробничого навчання. Досвідом проведення конкурсів професійної майстерності та підготовки учнів ліцею до обласних та всеукраїнських конкурсів фахової майстерності поділився з учасниками секції старший майстер Чернігівського професійного будівельного ліцею В’ячеслав Турок.

З презентацією досвіду роботи майстра виробничого навчання «Сходинки майстерності» виступив А. Левченко, який відзначив важливість ролі особистого прикладу майстра виробничого навчання у формуванні в учнів професійних вмінь та навичок.