Чернігівський професійний будівельний ліцей
У гуртожитку № 2 Чернігівського професійного будівельного ліцею відбулась бесіда «Наркоманія -ворог суспільства»

10 грудня 2015 року в гуртожитку № 2 ЧПБЛ, на запрошення педагогічного колективу, відбулась зустріч із співробітником поліції з протидії наркозалежності майором Р. Кузнецовим та помічником керівника Центру реабілітації наркозалежних в м. Чернігові – М. Мирошниченком.

Під час бесіди учням продемонстрували відеоролик, у якому показані життєві долі наркозалежних людей. Під час заходу співробітники поліції розкрили проблему наркоманії в соціальному, медичному та правовому аспектах. Також на зустрічі були присутні в минулому наркозалежні люди, що змогли подолати цей важкий недуг та стали на шлях здорового способу життя.

«Наркоманія в Україні — велика загроза, яка відображається для суспільства статистикою. Статистика взятих на облік наркозалежних людей показує лише верхівку айсбергу. Цифри такі: сто тисяч наркозалежних перебувають на обліку. Наркоманію в Україні точно не обліковано: кількість неврахованих наркозалежних не знає ніхто. Приблизно 1,5 або 2 мільйони. Наркоманія в Україні збільшується на 8% за рік — тенденція, одна з найвищих у світі. 70% з них — молодь до 25 років. Жіноча наркоманія в Україні у відсотковому співвідношенні — найвища в Європі»,- зазначили під час бесіди співробітники поліції.