Чернігівський професійний будівельний ліцей
Урок мужності в Чернігівському професійному будівельному ліцеї

26 листопада 2015 року в рамках проведення тижня суспільно-гуманітарних дисциплін в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбувся урок мужності «Вони солдати, що ризикують життям, заради нас і мирного світання», який підготували та провели викладач історії Велько Галина Петрівна та викладач української мови та літератури Мачача Ольга Василівна.

Урок мужності розпочали виконанням державного гімну. Під час заходу учням продемонстрували відеоролик «Герої не вмирають», а також ознайомили з фотовиставкою присвяченій бійцям, що захищають Україну на східному фронті.

Під час уроку мужності учні висловлювали власні думки з приводу військових дій на Донбасі. « Ще два роки тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава», тепер це гасло набуло нового змісту. Адже вони адресовані нашим героям – хлопцям, що захищають східний кордон України, лікарям, які рятують наших поранених, волонтерам, на плечах яких тримається наша армія»,- поділився думкою один з учнів ліцею.

На заході були присутні бійці добровольчих підрозділів Павло Муравейко та Олексій Воєводин. Свою громадянську позицію вони проявили ще під час Революції гідності, взявши активну участь в подіях революційної зими 2013-2014 року. Пізніше, просто з Майдану, стали на захист України, вступивши до лав добровольчих батальйонів. Бійці-добровольці розповіли присутнім про свою участь у Революції гідності та про свій бойовий шлях, а також дали відповіді на запитання учнів.

Директор будівельного ліцею Михайло Гавриленко висловив свою вдячність бійцям-фронтовикам, а також наголосив: «Ви надійна опора нашої держави. Завдяки Вашій небайдужості та патріотизму вдалось зупинити агресора на Донбасі. Ви є гідним прикладом для наслідування, а Ваш внесок в боротьбу за мир у нашій державі – неоцінений»