Чернігівський професійний будівельний ліцей
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» реалізовував інформаційно-просвітницький проект з профілактики торгівлі людьми та формування навичок безпечного працевлаштування

В ПТНЗ Чернігівської області з березня 2015 року ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» за підтримки Управління освіти і науки Чернігівської ОДА та інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського реалізовував інформаційно-просвітницький проект з профілактики торгівлі людьми та формування навичок безпечного працевлаштування за підтримки Міжнародної організації міграції.

В рамках проекту протягом березня, квітня, травня 2015 року були проведені тренінгові заняття в ПТНЗ Чернігівської області. В Чернігівському професійному будівельному ліцеї тренінг було проведено 29 квітня 2015 року. Наступним етапом проекту було навчання найбільш активних учасників просвітницьких заходів в рамках виїзного тренінгу 22-24 травня 2015 року на базі ГО «Освітній дім прав людини» (с. Количівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл.).

Одними з учасників виїзного тренінгу на базі ГО «Освітній дім прав людини» стали: учень Чернігівського професійного будівельного ліцею – Губко Віталій Олександрович (Президент ради учнівського самоврядування) та соціальний педагог ЧПБЛ Булова Людмила Олександрівна. Віталій протягом трьох днів з зацікавленістю приймав участь в тренінгових заняттях, а соціальний педагог ввечері організовував дозвілля дітей проводячи інтерактивні ігри та заняття. По завершенню трьох днів учасникам були надані Сертифікати тренера з «Підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування». Таким чином Віталій зможе поділитися отриманими знаннями зі своїми ровесниками.