Чернігівський професійний будівельний ліцей
26 лютого 2015 року учні будівельного ліцею сплели маскувальну сітку.

Ініціатором заходу була одна з громадських організацій міста.

На початку заходу студент історичного факультету Віталій Бурмака прочитав учням міні-лекцію про історію українсько-російських відносин. Зокрема, активіст зазначив: «Протягом останніх трьохсот років у різних формах відбувалась російсько-українська війна. І зараз ми спостерігаємо черговий акт агресії східного сусіда, але перемога буде за нами. Як сказав видатний український поет Олег Ольжич:

Спраглим серцем жадібно лови

Рокіт сурми, що зове до бою,

Ще пройдуть по вулицях Москви

Наші сотні пружною ходою!»

«Допомогати фронту важливий обов’язок кожного громадянина нашої держави. Ні для кого не секрет, що виключно силами волонтерському руху забезпечувалась наша армія перші місяці війни. Зараз, звісно, ситуація з забезпеченням покращилась, але все одно військо потребує нашої допомоги. Учні та педагогічний колектив роблять все, що в наших силах, для цього. Ми завжди раді співпраці з різними волонтерськими та громадськими організаціями, які реально допомагають нашим солдатам»,- зауважив директор ліцею Михайло Гавриленко.

Менш, ніж за 1,5 години учні виготовили сітку, яка буде передана українським військовим на схід. Захід супроводжувався звучанням сучасних патріотичних українських пісень.