Чернігівський професійний будівельний ліцей
День Знань відзначили у Чернігівському професійному будівельному ліцеї

1 вересня 2015 року в Чернігівському будівельному ліцеї відбулась урочиста лінійка до Дня Знань. На заході були присутні почесні гості: спеціаліст першої категорії Управління освіти і науки Людмила Фрол, директор програм Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії, письменник Леонід Мельник, заступник командира роти по роботі з особовим складом батальйону Національної гвардії Андрій Костенко, а також Заслужений тренер України Михайло Костючок.

З привітальним словом до учнів звернувся директор ліцею Михайло Гавриленко: «Від усього серця вітаю з Днем знань! 1 вересня дорогий і близький для кожного з нас день. У цю мить ми всі відчуваємо себе великою і дружною родиною. Усім учням бажаю не втрачати інтересу до нових знань. Бажаю наполегливості та успіху у навчанні, відмінних оцінок, вірних друзів, насиченого життя у наступному навчальному році!» Також директор ліцею привітав педагогічний колектив з початком навчального року, побажав наснаги, терпіння, нових успіхів та здобутків.

Під час заходу заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Каравайко нагородив почесними грамотами та подяками педагогів, учнів II та III курсів, які за підсумками минулого року проявили себе у навчально-виробничому та громадському житті.

Завершився День Знань у будівельному ліцеї святковим концертом «З Україною в серці», на який були запрошені першокурсники та батьки.