Чернігівський професійний будівельний ліцей
Відбулось засідання секції голів методичних комісій класних керівників ПТНЗ області

9 грудня у Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулось засідання секції голів методичних комісій класних керівників ПТНЗ області, де учасники обговорили питання реалізації національно-патріотичного виховання у ПТНЗ.

З привітальним словом до учасників секції звернувся директор Чернігівського професійного будівельного ліцею Гавриленко Михайло Михайлович, який розповів про особливості роботи педагогічного колективу навчального закладу. Заступник директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Головешкіна Тетяна Павлівна представила до розгляду Концепцію національно-патріотичного виховання та окреслила ряд завдань в роботі класного керівника щодо виконання основних напрямків діяльності.

Педагогічним колективом навчального закладу представлений досвід роботи у створенні моделі ефективної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Таку роботу презентували у своїх виступах заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею Каравайко Володимир Леонтійович, голова м\к класних керівників Ланько Оксана Миколаївна та класні керівники Мачача Ольга Василівна, Чирик Дмитро Миколайович. Голови м\к класних керівників ПТНЗ області за круглим столом обговорили удосконалення системи роботи щодо реалізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

В рамках роботи секції класним керівником ліцею Ланько Оксаною Миколаївною було проведено виховний захід «Все у наших руках доки ми молоді» та практичним психологом Молочко Тетяною Михайлівною психологічний практикум: «На порозі дорослого життя».

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою училища та відвідали виставку творчих робіт художника Івана Пенського.

Семінар пройшов на високому організаційному та методичному рівнях, про що зазначили у своїх виступах учасники при обговоренні заходів, подякували адміністрації, педагогам та учнівському колективу навчального закладу за гостинність та створення позитивної атмосфери у роботі секції.