Чернігівський професійний будівельний ліцей
Чернігівський будівельний ліцей

дасть Вам якісну загальноосвітню підготовку і професію будівельника, здатного конкурувати на ринку праці.

Дорогі Друзі перед Вами постало нелегке завдання вибору професії до душі, визначення подальшого життєвого шляху. Вас, звичайно хвилюють питання: ким бути, як знайти головну справу свого життя, щоб приносити користь, людям, країні, відчувати себе потрібним, повноцінним і задоволеним своєю працею.

Для того, щоб свідомо зробити вірний вибір, Вам потрібна достовірна, повна та оперативна інформація про наш навчальний заклад.

Не втрачайте даремно час! Ми допоможемо Вам! Чернігівський професійний будівельний ліцей дасть Вам якісну загальноосвітню підготовку і професію будівельника, здатного конкурувати на ринку праці.

Директор ліцею


Останні новини: Бійці «Азову» провели урок мужності для учнів ліцею

«Ця доросла, розумна молодь, якій, у прямому і переносному сенсі, будувати нашу країну, залишила після себе надію та віру у те, що ми дійсно рухаємося правильним шляхом. Вони вірять нашим словам, розповідям, думкам, а ми просто віримо в них! Окремо хочеться подякувати заступнику директора Володимиру Каравайку за ваше натхнення, за вашу віру та молодь, яку ви гідно вивчаєте в найкращих традиціях любові до своєї країни у всіх її проявах!»,- поділився враженнями після зустрічі один із бійців «Азову». Читати більше>>>