Чернігівський професійний будівельний ліцей
У Чернігівському професійному будівельному ліцеї проходив тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

З метою удосконалення професійних знань і навичок розвитку творчої активності та з’ясування рівня професійної майстерності учнів, вивчення новітніх технологій, організації професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників з 14.12 по 18.12 2015р. в Чернігівському професійному будівельному ліцеї проходив тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». В рамках цього тижня були проведені цікаві заходи, а саме:

  • виставка кращих педагогічних робіт членів комісії
  • виставка стінних газет на інноваційну тематику з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електричного устаткування»
  • профорієнтаційне заняття з професії «електромонтер», яке проводила психолог ліцею Молочко Т.М.
  • Маркелова О.В. ,голова МК, провела конференцію з учнями на тему: «Альтернативні джерела електроенергії» та засідання круглого столу на тему: «Обмін досвідом роботи майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії «електромонтер» і були підведені підсумки проведення тижня електрика.