Чернігівський професійний будівельний ліцей
День Знань відзначили у Чернігівському професійному будівельному ліцеї

1 вересня 2016 року в Чернігівському будівельному ліцеї відбулась урочиста лінійка до Дня Знань та 30-ти ліття Чернігівського професійного будівельного ліцею на якій були присутні почесні гості: директор НМЦ ПТО у Чернігівській області Гріненко В.В., член національної спілки художників України Пенський І.І., головний інженер будівельної компанії «Житлобудсервіс» Войтехович В.С., кандидат богословських наук Отець Іоан, священник Святомиколаївської церкви Отець Володимир та ветерани ліцею: директор ЧПБЛ з 1987 по 2007 р. Андрєєв І.І., директор ПТУ №10 Ніконенко Г.І., майстер виробничого навчання Коваленко В.Ю.

Під час заходу директор ліцею Михайло Михайлович нагородив почесними грамотами та подяками педагогів, учнів II та III курсів, які за підсумками минулого року проявили себе у навчально-виробничому та громадському житті.

Класний керівник групи ЕМ-КВП-21 Семенюк А.П. провела перший урок за темою «Від проголошення незалежності до нової України», на який були запрошені першокурсники, їх батьки та почесні гості.