Чернігівський професійний будівельний ліцей
23-24 березня 2015 року у регіональному навчально–практичному будівельному центрі на базі матеріалів Ceresit при ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей» відбувся семінар-тренінг для бригадирів будівельних бригад в рамках проекту «Навчальні семінари для ключових партнерів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Під час семінару технічний консультант компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Южаков Віталій ознайомив присутніх з видами та особливостями матеріалів ™ Ceresit і технологіями улаштування плиткового облицювання, систем теплоізоляції та підлог. Також були проведені майстер–класи з плиткового облицювання та влаштування систем теплоізоляції матеріалами ™ Ceresit.

Семінар відвідали представники будівельних організацій, приватні підприємці, що займаються опоряджувальними роботами, дистриб’ютори (менеджери торгових підприємств м. Чернігова) по використанню матеріалів від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання будівельного ліцею.

По закінченню семінару присутні отримали подарунки та сертифікати від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».