Чернігівський професійний будівельний ліцей
У Чернігівському професійному будівельному ліцеї презентували виставку художника Івана Пенського

8 грудня 2015 року в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулось відкриття виставки відомого художника Івана Пенського. В актовій залі навчального закладу представлено 22 картини митця, тож кожен охочий має змогу оцінити шедеври живопису. Свою виставку художник присвятив учням ліцею Максиму Ковалю, Геннадію Куцу, Анатолієві Сокирку, Максимові Головатому, Євгену Кравченкові, Сергієві Петрику, які загинули при виконанні військового обов’язку в зоні АТО.

У рамках відкриття виставки, відбулась і творча зустріч з художником. Під час якої Іван Пенський спілкувався з учнями ліцею, декламував власні вірші та гуморески, розповів про свій життєвий та творчий шлях, поділився курйозними випадками із власного життя. Як зазначає митець, талант художника у нього проявився під час служби на флоті, коли на доручення командування він створив свою першу картину. Перш, ніж стати художником, Іван Пенський тривалий час працював комбайнером, чим неймовірно пишається. Пізніше здобував освіту в Університеті народної творчості, удосконалював свою майстерність в Німеччині під керівництвом професора Рудольфа Хука. Картини художника представлені як в Україні, так і за кордоном (у Швеції, США, Великій Британії, Франці та Німеччині).

Зустріч з митцем супроводжувалась бурхливими оплесками, а глядачі ще довго не відпускали художника зі сцени.

Наостанок заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Каравайко подякував художникові Івану Пенському за теплу зустріч і побажав натхнення та творчих успіхів.