Чернігівський професійний будівельний ліцей
2 квітня 2014 року у Чернігівському професійному будівельному ліцеї ,в рамках 32-ї Спартакіади учнів ПТНЗ області , відбулось змагання із паверліфтингу

Захід присвятили Валерію Павлікову – педагогу, що започаткував цей вид спорту у Чернігові. Паверліфтинг – це вид спорту, який включає в себе виконання трьох вправ: присід, жим штанги від грудей та тяга.

Розпочали змагання традиційно - з виконання державного гімну. З привітальним словом до учасників турніру звернувся начальник Чернігівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Анатолій Скрипченко: «Валерій Павліков працював у профтехосвіті протягом 26-ти років. Це педагог високої загальної та професійної культури, який мав творчий підхід, постійно вносив нове, прогресивне в проведенні уроків та спортивних заходів. Працював Валерій Іванович і керівником спортивної секції з паверліфтингу. Досвід роботи Валерія Павлікова щодо застосування сучасних методик фізичної підготовки учнів вивчено та узагальнено. Спортивні команди Валерія Івановича брали участь в багатьох змаганнях та займали призові місця. Тому цей турнір – спосіб вшанувати пам’ять великого педагога , який зробив значний внесок у розвиток фізичної культури та спорту нашої області»

«Сьогодні на базі нашого ліцею проводиться Спартакіада учнів ПТНЗ з восьми видів спорту, зокрема і з паверліфтингу. А починався цей вид змагань з Чернігівського професійно-технічного училища хімічної промисловості, організатором якого був Валерій Павліков. В пам’ять про нього як висококваліфікованого викладача, керівника фізичного виховання, тренера, організатора цих змагань ми проводимо турнір з паверліфтингу. Команда, яка стане переможцем, отримає Кубок пам’яті Валерія Івановича Павлікова. Тож бажаю всім учасникам спортивної наснаги та перемоги!»,- зазначив директор будівельного ліцею Михайло Гавриленко.

У змаганні взяли участь п’ять команд: Чернігівського вищого професійного училища, Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, Чернігівського професійного будівельного ліцею, Сосницького професійного аграрного ліцею та Чернігівського професійного ліцею деревообробної промисловості.

Директор будівельного ліцею Михайло Гавриленко нагородив переможців: перше місце поділили команди Чернігівського вищого професійного училища та Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, трете місце посіла команда Чернігівського професійного будівельного ліцею. Крім того, були нагороджені і чемпіони та призери в індивідуальному заліку.