Чернігівський професійний будівельний ліцей
Засідання Школи молодого працівника психологічної служби

28 вересня 2016 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Чернігівській області відбулося засідання Школи молодого працівника психологічної служби з теми: «Формування самоцінності особистості учня через розкриття його внутрішніх ресурсів та саморозвиток». Працівники психологічної служби Чернігівського професійного будівельного ліцею практичний психолог Молочко Т.М. і соціальний педагог Булова Л.О. прийняли активну участь, поділилися досвідом власних напрацювань з даної тематики.

Одним з напрямків роботи практичного психолога Чернігівського професійного будівельного ліцею Молочко Т.М. є розвиток в учнівської молоді інтересу до самопізнання, сприяння розкриттю позитивних сторін особистості, формування адекватної самооцінки та прагнення до саморозвитку, самореалізації. Саме на це було спрямоване, проведене з учасниками Школи, тренінгове заняття «Відгуки дитинства». Але розкриття будь-якої одиничної індивідуальності можливе лише в людській взаємодії. Тож соціальний педагог ліцею Булова Л.О. презентувала на даному засіданні бесіду з елементами тренінгу «Спілкування як творчість». Метою якого було формування взаєморозуміння партнерів по спілкуванню, удосконалення навичок емпатії і рефлексії, відпрацювання навичок активного слухання, сприяння розумінню установок, що необхідні для успішної взаємодії з іншими.

Корисним та змістовним був представлений на засіданні Школи молодого працівника психологічної служби досвід практичного психолога Чернігівського ВПУ побутового обслуговування Шаш А.Р., практичного психолога Прилуцького професійного ліцею Вовк Н.М. та соціального педагога ПТУ№33 с.Мрин Кришко О.М.