Чернігівський професійний будівельний ліцей
24 листопада 2016 року учні Чернігівського професійного будівельного ліцею відвідали Чернігівський слідчий ізолятор.

Учні Чернігівського професійного будівельного ліцею група ЕМ-ЕГЗ-21на чолі з класним керівником Семенюк Аллою Петрівною відвідали Чернігівський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області

Метою візиту стало проведення навчально-виховної роботи із юнаками у зв`язку з погіршенням криміногенної обстановки та збільшення кількості злочинів, які вчиняються неповнолітніми особами.

Біля головного входу до ізолятора учнів зустріли співробітник облуправління ДПтС України Андрій Семенюк та представники Чернігівського СІЗО.

Після короткого інструктажу стосовно правил поведінки в ізоляторі та у супроводі співробітників установи хлопці зайшли на територію СІЗО.

Учнів будівельного ліцею провели коридорами з камерами, показали прогулянковий дворик.

Андрій Борисович розповів, як ув`язнені проводять час на прогулянках, після чого учасники екскурсії попрямували до кімнат побачень.

Далі учні відвідали камери, в яких утримуються неповнолітні та поспілкувались із одним з них, побачили карцерні приміщення та розплідник службових собак.

Під час проведення екскурсії учні ставили цікаві та хвилюючі їх запитання: чи знаходяться на території СІЗО особи, засуджені до довічного позбавлення волі, які роботи виконують засуджені для господарського обслуговування, чи дозволяють користуватися засудженим інтернетом тощо.

Також, з метою виховання патріотичного духу для учнів ліцею було проведено заняття з військової підготовки.

Вийшовши із слідчого ізолятора, юнаки ділилися враженнями.

Думка виявилася одностайною: потрапляти у стіни закладу, який щойно відвідали – ніхто не хоче.

Ізоляція від оточуючого світу лякає найбільше.