Чернігівський професійний будівельний ліцей
23 грудня 2015 року в рамках роботи клубу «Молодь і закон» у Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулась зустріч з головним спеціалістом відділу ОКПЗ Чернігівського міського управління юстиції та інспекторами Чернігівського відділу поліції Гужвою О. Д. та Стародубцем С. В..

Під час зустрічі відбулась профілактична робота з учнями щодо попередження злочинів та правопорушень серед молоді. В ході профілактичної бесіди були порушені питання профілактики правопорушень, самовільних уходів дітей з дому, боротьби з тютюнопалінням та вживанню алкогольних напоїв і наркотичних речовин молоддю, запобігання насильства в родинах. Працівники поліції провели роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх. Офіцери закликали учнів до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом.

«Підліткова злочинність – актуальна проблема сучасного суспільства. За даними статистичних служб щороку збільшується частка вчинених злочинів саме неповнолітніми. 68 % всіх злочинів вчинених підлітками – тяжкі та особливо тяжкі. Понад 70% злочинів скоєні у складі груп, що свідчить про організований характер злочинності серед неповнолітніх. Надважливим завданням для педагога в таких реаліях – проведення профілактичної роз’яснювальної роботи серед молоді. У цьому семестрі ми провели близько 20 бесід, круглих столів, лекцій та інших заходів з попередження злочинності серед молоді»,- наголосив заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Каравайко.