Чернігівський професійний будівельний ліцей
У рамках всесвітньої екологічної акції «Година Землі» в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбувся захід «Це твоя Земля»

22 березня 2016 року в Чернігівському професійному будівельному ліцеї у рамках всесвітньої екологічної акції «Година Землі» відбувся виховний захід «Це твоя Земля». Під час заходу учням продемонстрували фільми «Планета потребує кожного з нас», «Порятунок планети в наших руках», «Пробач, Земле» та «Критична точка».

Ведучий заходу акцентував увагу на актуальності сучасних екологічних проблем та на необхідності малими справами боротися за порятунок природи. «Кожен мешканець планети може зробити маленький внесок у справу захисту довкілля: очистити від сміття прилеглі території, висадити дерево, відмовитися хоч на день від використання автомобіля»,- звернувся до присутніх ведучий.

Перед присутніми також виступив представник громадської організації «Екологічне місто» Михайло Марухно, який закликав дбайливо ставитися до природи та оберігати довкілля від забруднення.

У ході заходу, був продемонстрований відеокліп « 9 чудес України», а також продекламовані вірші на екологічну тематику.