Чернігівський професійний будівельний ліцей
Методична секція педагогічних працівників електрозварювальних професій

21 грудня 2016 р. в ліцеї працювала обласна методична секція педагогічних працівників електрозварювальних професій (керівник Науменко М.П.).

Відкрив роботу секції господар ліцею – директор Гавриленко М.М. , який радо привітав гостей, ознайомив з роботою закладу на сьогоднішній день та з перспективами розвитку професійно-технічної освіти, зокрема Чернігівського професійного будівельного ліцею, та побажав плідної роботи.

Науменко М.П., керівник обласної секції електрозварювальних професій, ознайомив учасників секції з планом роботи секції та з ДСПТО «Зварник ручного зварювання» розробленого на професійних компетенція.

Учасники секції, адміністрація та педагогічні працівники закладу відвідали та обговорили відкритий бінарний урок з професії «Електрозварник», який цікаво провели викладач спецтехнології Олійник В.П. та майстер виробничого навчання Гомон О.В. Заступник директора з НВР Шевченко Є.Г. ознайомив учасників секції з навчально-матеріальною базою закладу.

Ліцей гостинно зустрів педагогічних працівників електрозварювальних професій області, привітав з наступаючими новорічними святами та побажав плідної та творчої роботи.